Banner

14. Türk-Arap Ekonomi Forumu (TAF14) Hk


Sayın Üyemiz,

14. Türk-Arap Ekonomi Forumu (TAF14), Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın destek ve himayelerinde, Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Mehmet Şimşek'in ev sahipliğinde, T.C. Dışişleri Bakanlığı, T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı, T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi (CYO) resmi destekleri ve Birliğimiz işbirliğiyle, 8 Kasım 2023 Çarşamba günü, İstanbul'da Çırağan Sarayı'nda düzenlenecektir. 

Bugüne kadar düzenlenen 13 zirvede, 10 Başbakan, 105 Bakan ve 10.000'in üzerinde katılımcıyı ağırlayan TAF, "İşbirliğinde Yeni Dönem" temasıyla düzenlenecek 14. Zirvesi'nde de hükümet üyelerini, bölgemizin üst düzey kurum ve kuruluş temsilcilerini bir araya getirecek, yeni bir döneme giren Türkiye ile Arap ülkeleri arasındaki ekonomik ilişkilerin yol haritasını paylaşacaktır. 

Finans, yatırım, savunma, fintek, enerji, sanayi, teknoloji, gıda ve inşaat gündemleriyle toplanacak TAF14'ün "Kayıt Formu" ekte iletilmekte olup, eksiksiz doldurulmuş formun [email protected] ve [email protected] adreslerine iletilmesi gerekmektedir.


Forum Kayıt Ücreti: 1,000$ + KDV (%20)

 

Bilgilerinize

Saygılarımızla 

DÖKÜMAN LİSTESİ