Online Belge Online Tahsilat
Türkçe - English
444 89 44

ÇALIK’TAN, SADIKOĞLU

ANKET

Sizce Malatya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine verdiği hizmet konularından hangisine yoğunlaşmalı ?

 

ETKİNLİK TAKVİMİ
ÇALIK’TAN, SADIKOĞLU'NA ZİYARET

5 Temmuz 2018 Perşembe

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, İl Başkanı İhsan Koca ve beraberindeki heyetle birlikte, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’nu ziyaret ettiler.

 

Ziyarette konuşan Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Türkiye için çok önemli bir seçim dönemini daha geride bıraktıklarını belirterek, “Yüksek bir katılım oranıyla gerçekleştirilen genel seçimlerde milletimiz iradesini sandıkta göstermiştir. Seçimlerin millete yakışır şekilde, huzur içinde, yüksek katılım ve olgunlukla gerçekleştirilmiş olması büyük memnuniyet verici. Dünyaya örnek olacak bir davranış sergilenmiştir. 24 Haziran seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize ve Malatya’mıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sadıkoğlu, yeni dönemde Malatya’ya birlikte emek verip, gayret göstereceklerini kaydederek, “Genel başkan yardımcılarımızla, milletvekillerimizle, il başkanlarımızla beraber Malatya’yı daha ileriye taşımak için çaba ve gayret göstereceğimizi bununla beraber birlik ve bütünlük içinde adımlar atacağız” şeklinde konuştu.

AK Parti İl Başkanı İhsan Koca da, “24 Haziran seçimlerinin milletimizin iradesinin tecelli ettiği, Türkiye’nin gelecek yüzyılına yön verecek seçim olması hasebiyle ülkemiz için önemi büyüktü. Bu seçimlerin huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleşmiş olması Malatya’da gelenek haline gelmiş huzurlu bir seçimi geride bırakmamış olmamız bizleri memnun etmiştir. Seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Çalık ise, yeni sistem ile daha güvenli bir ortamda yatırımların yapılacağına işaret ederek, şöyle konuştu:

 “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile birlikte sistemin getirmiş olduğu kolaylaştırıcı, bürokratik oligarşinin ortadan kaldırıldığı, daha güvenli bir ortamda yatırımlarımızın da yapılabileceği bir Türkiye tasavvur ediyoruz. Bunun için 24 Haziran seçimleri güvenli bir ortamda yapılmış ve sonucun Malatya’mıza ve Türkiye’mize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

Çalık, Malatya ile ilgili her türlü talep ve çözüm önerilerine açık olduklarını belirterek,  gelecek her yatırım için Malatyalıların emrinde olduklarını sözlerine ekledi.

 
Copyright © 2014, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik ve Hukuki Şartlar | Site Haritası
Bu site içeriğinin her türlü hakkı Malatya Ticaret ve Sanayi Odası‘na aittir. İzinsiz kullanılamaz.
Niyazi Mahallesi Buhara Caddesi No:195 44100 MALATYA
444 89 44 0422 323 77 76 tso@malatyatso.org.tr